KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16894132

nr 1689 4132

Akvarell

Helene R. Signerad, daterad 91, "sommarmorgon", 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm

Utrop:

500 kr

måndag 24 mars 2025
kl 18:21:29